אודות קהילת יזמ"ה

יזמ"ה - קהילה של התנועה ליהדות מתקדמת במודיעין

אודות קהילת יזמ"ה

יזמ"ה - קהילה של התנועה ליהדות מתקדמת במודיעין

הנהלה וצוות

ניר ברקין

ניר ברקין

רב ומנכ"ל יזמ"ה
בתפקידים רבניים שונים מאז 2004. נשוי לענת ואבא לעמית, עמרי ואסף. אני מאמין בגישה שוויונית מלאה אל תרבות ישראל ומסורות העם ומזמין אתכם/ן להשתתף בחיי קהילת יזמ"ה על מימדיה הרוחניים, החינוכיים והחברתיים.
ציפי ויינברג

ציפי ויינברג

סמנכ"לית קהילה ותפעול
אמא של עמית ועמרי שהתחנכו בגני יזמ"ה עוסקת שנים בטיפוח ופיתוח קהילתי תוך התכתבות עם הזהות והתרבות היהודית בחברה הישראלית. אני מאמינה בא.נשים ובכוח המעצים שיש בחברותא כדי לנהל חיי שיתוף וקשר תומך, אורח חיים ערכי המחובר למקורות ופתוח ליצירה ולהתחדשות.
נעמי בן-ארי

נעמי בן-ארי

סמנכ"לית כספים
עוסקת בניהול כספי העמותה מאז הקמתה (1997). אמא לשירה, עתליה ורומיה, אדם של ספרים ומספרים. מאמינה שהשילוב בין החוזק הכלכלי של הקהילה לבין החוזק הרוחני שלה מאפשר לחבריה מרחב לצמיחה והתפתחות
פיליפ ניידל

פיליפ ניידל

רב יזמ"ה
הרב פיליפ הוסמך ב-1988 בהיברו יוניון קולג׳. מ-1996, ניהל את Milwaukee Jewish Day School, בית ספר יהודי בארה"ב, עד שעלה ארצה עם משפחתו ב-2007. שימש כמנהל ומחנך של התוכנית לתלמידים מחו״ל, בסמינר תיכון אמריקאי בישראל ע״ש אלכסנדר מוס. הרב פיליפ מתגורר בכפר סבא, ושמח מאוד על הצטרפותו לצוות הרבני ביזמ״ה.
ליטל ראובנס

ליטל ראובנס

רכזת טקסים וחברות בקהילה
עוסקת בריכוז הטקסים היהודיים והחברות בקהילה מזה 11 שנים. נשואה לירמיהו ואמא של עומר, שגיא ואופיר. עומר ושגיא התחנכו ביזמ"ה ועלו לתורה בקהילה. מאמינה בשמירת ערכי המסורת והטקסים היהודיים לחיזוק השייכות לעם ישראל לדורותיו באופן שיוויוני וליברלי, תוך כיבוד אורח החיים המודרני.
ריקי זיל

ריקי זיל

רכזת קהילה
נשואה לגבי ואמא לעידן ורועי שלמדו במערכת החינוך של יזמ"ה. אני מאמינה "שהאדם הוא העושה את התפקיד". בתפקידי אני מעוניינת לקדם את החזון הפלורליסטי והקהילתי ולפעול למען צדק חברתי.
דני מוריאן-שביט

דני מוריאן-שביט

מנהל אחזקה ולוגיסטיקה
אבא של רעות, מעוז ואלון שלומד בבית הספר של יזמ"ה. עוסק בלוגיסטיקה ובתחזוקה שוטפת במבני הקהילה והחינוך של יזמ"ה. מאמין שמקצוענות, תעוזה ויוזמה הם הדרך להגיע הכי גבוה שאפשר על מנת לקדם את קהילת יזמ"ה הן מבפנים והן מבחוץ.
שחף חיימוביץ

שחף חיימוביץ

רכז מרכז ההעשרה
אני מאמין ביצירת מרחבים בטוחים ומהנים לילדים המשלבים חוקים ברורים ופעילות מותאמת גיל המאפשרת יצירתיות, דימיון ואינטראקציה חברתית כמו משחקי קופסה, בנייה באבני לגו ומשחקי ספורט.
דבי גרינברג - ויינברג

דבי גרינברג - ויינברג

רבה ומנהלת פדגוגית - גנים
ילידת ארגנטינה, מנהלת ותיקה בתחום החינוך הפורמלי והבלתי פורמלי, בארץ ובתפוצות. עבדה בקהילות בארגנטינה, צ'ילה, ישראל וברזיל מוסמכת לרבנות מהסמינריו בבואנוס איירס, ארגנטינה. עוסקת בפיתוח המערך החינוכי הטרום יסודי של יזמ"ה בשילוב תכניות לימודים פורצות דרך, הנחיית צוות ותפיסה רוחנית פרוגרסיבית. נשואה לאנדרה ואמא של ניתאי ועמית.
דלית חילו

דלית חילו

מנהלת אדמיניסטרטיבית - גנים
נמצאת במערך החינוכי של גני יזמ"ה משנת 2012 נשואה לאיתן ואמא לעמית, גיא ומאיה. מאמינה בחינוך לחברה פלורליסטית שוויונית ומגוונת ובתפיסה החינוכית המעודדת אפשרויות בחירה ומרחב לביטוי עצמי. מזמינה אתכם/ן להצטרף לרצף החינוכי האיכותי של גני יזמ״ה הנותנים מענה מגיל לידה ועד גיל ביה"ס.
קרין סיגל

קרין סיגל

מנהלת קשרים בינלאומיים
עוסקת כבר שנים רבות בתחום קשרי חוץ וגיוס כספים בקהילה. נשואה לתמיר ואמא ליונתן, בן ודניאל שעלו לתורה בקהילת יזמ"ה. מאמינה מאוד בקירוב יהדות התפוצות לישראל בכלל ולקהילת יזמ"ה בפרט, דבר התורם לייצובה ולביסוסה של יהדות העולם והקהילה.
עמית ברקין

עמית ברקין

מתאמת קבוצות בקהילת
מתאמת קבוצות בקהילת יזמ"ה מזה 3 שנים וחברת קהילה מאז גיל 12. מאמינה שהכנסת אורחים ומפגשים בין אישיים תורמים לקירוב לבבות ומעשירים את החוויה הארץ ישראלית של אורחינו מהתפוצות.