אודות קהילת יזמ"ה

יזמ"ה - קהילה של התנועה ליהדות מתקדמת במודיעין

אודות קהילת יזמ"ה

יזמ"ה - קהילה של התנועה ליהדות מתקדמת במודיעין

הנהלה וצוות

ניר ברקין

ניר ברקין

רב ומנכ"ל יזמ"ה
בתפקידים רבניים שונים מאז 2004. נשוי לענת ואבא לעמית, עמרי ואסף. אני מאמין בגישה שוויונית מלאה אל תרבות ישראל ומסורות העם ומזמין אתכם/ן להשתתף בחיי קהילת יזמ"ה על מימדיה הרוחניים, החינוכיים והחברתיים.
ציפי ויינברג

ציפי ויינברג

סמנכ"לית קהילה ותפעול
אמא של עמית ועמרי שהתחנכו בגני יזמ"ה עוסקת שנים בטיפוח ופיתוח קהילתי תוך התכתבות עם הזהות והתרבות היהודית בחברה הישראלית. אני מאמינה בא.נשים ובכוח המעצים שיש בחברותא כדי לנהל חיי שיתוף וקשר תומך, אורח חיים ערכי המחובר למקורות ופתוח ליצירה ולהתחדשות.
נעמי בן-ארי

נעמי בן-ארי

סמנכ"לית כספים
עוסקת בניהול כספי העמותה מאז הקמתה (1997). אמא לשירה, עתליה ורומיה, אדם של ספרים ומספרים. מאמינה שהשילוב בין החוזק הכלכלי של הקהילה לבין החוזק הרוחני שלה מאפשר לחבריה מרחב לצמיחה והתפתחות
פיליפ ניידל

פיליפ ניידל

רב יזמ"ה
הרב פיליפ הוסמך ב-1988 בהיברו יוניון קולג׳. מ-1996, ניהל את Milwaukee Jewish Day School, בית ספר יהודי בארה"ב, עד שעלה ארצה עם משפחתו ב-2007. שימש כמנהל ומחנך של התוכנית לתלמידים מחו״ל, בסמינר תיכון אמריקאי בישראל ע״ש אלכסנדר מוס. הרב פיליפ מתגורר בכפר סבא, ושמח מאוד על הצטרפותו לצוות הרבני ביזמ״ה.
ליטל ראובנס

ליטל ראובנס

רכזת טקסים וחברות בקהילה
עוסקת בריכוז הטקסים היהודיים והחברות בקהילה משנת 2007. נשואה לירמיהו ואמא של עומר, שגיא ואופיר. עומר ושגיא התחנכו ביזמ"ה ועלו לתורה בקהילה. מאמינה בשמירת ערכי המסורת והטקסים היהודיים לחיזוק השייכות לעם ישראל לדורותיו באופן שיוויוני וליברלי, תוך כיבוד אורח החיים המודרני.
ריקי זיל

ריקי זיל

רכזת קהילה
נשואה לגבי ואמא לעידן ורועי שלמדו במערכת החינוך של יזמ"ה. אני מאמינה "שהאדם הוא העושה את התפקיד". בתפקידי אני מעוניינת לקדם את החזון הפלורליסטי והקהילתי ולפעול למען צדק חברתי.
דני מוריאן-שביט

דני מוריאן-שביט

מנהל אחזקה ולוגיסטיקה
אבא של רעות, מעוז ואלון שלומד בבית הספר של יזמ"ה. עוסק בלוגיסטיקה ובתחזוקה שוטפת במבני הקהילה והחינוך של יזמ"ה. מאמין שמקצוענות, תעוזה ויוזמה הם הדרך להגיע הכי גבוה שאפשר על מנת לקדם את קהילת יזמ"ה הן מבפנים והן מבחוץ.
שחף חיימוביץ

שחף חיימוביץ

רכז מרכז ההעשרה
אני מאמין ביצירת מרחבים בטוחים ומהנים לילדים המשלבים חוקים ברורים ופעילות מותאמת גיל המאפשרת יצירתיות, דימיון ואינטראקציה חברתית כמו משחקי קופסה, בנייה באבני לגו ומשחקי ספורט.
דבי גרינברג - ויינברג

דבי גרינברג - ויינברג

רבה ורכזת קהילה
ילידת ארגנטינה, מנהלת ותיקה בתחום החינוך הפורמלי והבלתי פורמלי, בארץ ובתפוצות. עבדה בקהילות בארגנטינה, צ'ילה, ישראל וברזיל מוסמכת לרבנות מהסמינריו בבואנוס איירס, ארגנטינה. אחראית על פעילויות הקהילה, צדק חברתי ותרבות ופנאי. נשואה לאנדרה ואמא של ניתאי ועמית.
דלית חילו

דלית חילו

מנהלת אדמיניסטרטיבית - גנים
נמצאת במערך החינוכי של גני יזמ"ה משנת 2012 נשואה לאיתן ואמא לעמית, גיא ומאיה. מאמינה בחינוך לחברה פלורליסטית שוויונית ומגוונת ובתפיסה החינוכית המעודדת אפשרויות בחירה ומרחב לביטוי עצמי. מזמינה אתכם/ן להצטרף לרצף החינוכי האיכותי של גני יזמ״ה הנותנים מענה מגיל לידה ועד גיל ביה"ס.
קרין סיגל

קרין סיגל

מנהלת קשרים בינלאומיים
עוסקת כבר שנים רבות בתחום קשרי חוץ וגיוס כספים בקהילה. נשואה לתמיר ואמא ליונתן, בן ודניאל שעלו לתורה בקהילת יזמ"ה. מאמינה מאוד בקירוב יהדות התפוצות לישראל בכלל ולקהילת יזמ"ה בפרט, דבר התורם לייצובה ולביסוסה של יהדות העולם והקהילה.
עמית ברקין

עמית ברקין

מתאמת קבוצות בקהילה
מתאמת קבוצות בקהילת יזמ"ה מזה 3 שנים וחברת קהילה מאז גיל 12. מאמינה שהכנסת אורחים ומפגשים בין אישיים תורמים לקירוב לבבות ומעשירים את החוויה הארץ ישראלית של אורחינו מהתפוצות.
גל שטרן

גל שטרן

רכז נוער תלם יזמ"ה
גל הינו בוגר נוער תלם סניף יזמ"ה בתפקידי הדרכה, ריכוז וניהול שונים ברמה הארצית והמקומית והוא בוגר שנת השירות של נוער תלם בחיפה. גל מוביל את סניף נוער תלם יזמ"ה בנחישות, אחריות ורגישות, ומכיר לכל חניך וחניכה באופן אישי. גל מאמין כי באמצעות חינוך ניתן לתקן את העולם.
דויד אזולאי

דויד אזולאי

רב סטודנט בקהילה
דויד נולד וגדל בקיבוץ שעלבים, שם הוא מתגורר כיום עם אפרת ושלוש בנותיו ראשית, כליל ואסיף. בעל תואר ראשון בחינוך דמוקרטי מסמינר הקיבוצים בתל אביב. את לימודיו לתואר השני ביהדות מסיים דויד במכון שכטר בירושלים. בקהילה משמש דויד כסטודנט-רב וכחלק מתפקידיו בקהילה משמש דויד כמנחה תפילות ומעמדים ומלמד טעמי מקרא לבני.ות מצוה. בעבר שימש דויד כמחנך כיתה וכיום הוא מורה לאורח חיים יהודי, בביה"ס היסודי יזמ"ה בעיר מודיעין. כיום לומד רבנות בבית המדרש הישראלי ה'היברו יוניון קולג'' בירושלים.
אנסמבל יזמ"ה

אנסמבל יזמ"ה

אנסמבל יזמ"ה: ליאור סולץ - פסנתרן, גיא בר-אבן - חלילן, עמיחי שריון - גיטריסט.